Ditt regnskapskontor i Hamar

Regnskapskontoret Hamar AS hjelper deg med å holde styr på din økonomi. I tett dialog med deg, finner vi gode løsninger som passer dine behov. Kontakt oss gjerne for en hyggelig regnskapsprat!

Ditt lokale regnskapskontor

Et regnskapskontor med høy kompetanse. Vi setter alltid kundene først. Medlem av Regnskap Norge.

Våre tjenester

Lønn

De ansatte er bedriftens viktigste ressurs. Vi sørger for at de ansatte får utbetalt rett lønn til riktig tid.

Fakturering

Det er viktig for likviditeten til en bedrift at regnskapsprosessen er effektivisert. Det er opp til dere om vi skal ta oss av faktureringen, eller om dere vil gjøre det selv og få regnskapet automatisk oppdatert.

Regnskap

Vår kjernevirksomhet er utarbeidelse og bokføring av regnskap. Vi sørger for løpende rapportering og årsoppgjør, samt å føre regnskap for alle typer virksomheter

Vi hjelper deg med alt innen regnskap:

  • Lønn

  • Regnskap

  • Fakturering

  • Årsoppgjør

  • Remittering

  • Økonomisk rådgivning

  • Skatterådgivning

  • Avgiftsrådgivning

  • Budsjettering

  • Finansiering

  • Firmaetablering

  • Management for hire

Be om pristilbud

Over 60 år med regnskap som fag

Regnskapskontoret Hamar AS ble grunnlagt 1956. Vi er et autorisert regnskapsførerkontor og har lang erfaring med regnskapstjenester for de fleste bransjer. Vi utfører alltid våre tjenester med de høyeste krav til kvalitet, integritet og etikk. Regnskapskontoret Hamar legger stor vekt på at kunden skal få personlig kontakt og ha et tett samarbeid med sin regnskapsfører. Vi er fremtidsrettet og jobber kontinuerlig for at våre medarbeidere alltid skal være oppdatert i sitt arbeid. Vi gjør alt for at regnskap, lønn og fakturering skal være riktig og utført i tide.

Ikon som skal representere ansatte

Våre ansatte

Jarle Holtet
jarle@regnskapskontoret.no
Daglig leder

Heidi Ilseth
heidi@regnskapskontoret.no
Regnskapsmedarbeider

Randi Halden
randi@regnskapskontoret.no
Regnskapsmedarbeider

Kim Aino Halvorsen
kim@regnskapskontoret.no
Regnskapsmedarbeider

Fredrik Haug
fredrik@regnskapskontoret.no
Regnskapsmedarbeider

Nenad Aleksic
nenad@regnskapskontoret.no
Regnskapsmedarbeider

Regnskapskontoret Hamar AS


Falsens gate 14
2317 Hamar